Матрац в люльку Верес Монако Coconut+Elastic foam (80*60*7 см)

Верес
50.2.07
1085,00
грн.
Опис:

Матрац в люльку Верес Монако «Coconut» - жорсткий безпружинний матрац з натуральної кокосової койри - ідеальний для підтримки ще не зовсім сформованого хребта дитини в правильному положенні. Кокосова койра відокремлена від чохла нетканим волокном по периметру матрацу.

Наповнення (см):
- неткане волокно (1);
- кокосова койра (1);
- elastic foam (5).

Кокосова койра – 100% натуральний наповнювач для матраців. Виготовляється з волокон кокосового горіха, просочених натуральним латексом. Співвідношення при склеюванні волокон: 85% (кокос) на 15% (латекс), при такому співвідношенні кокосова койра екологічна та високоякісна. За рахунок високого вмісту лігніну всередині кокосовых волокон та додатковій латексації матеріал виходить пружній, еластичний, міцний, довговічний, стійкий до гниття та дії вологи. Завдяки ворсистій структурі кокосова койра легко пропускає повітря, і матрац таким чинои прекрасно вентилюється та не поглинає запахів. Гіпоаллергенна.

Elastic Foam – екологічно чистий матеріал. Завдяки високій еластичності довгий час зберігає своє пружність та форму. Основні переваги: висока еластичність, ортопедичність, довговічність, гіпоалергенність.

Неткане волокно – порожнисте волокно, одинична складова якого в просторі має вигляд спіральної пружини. Ці окремі елементи, переплітаючись між собою, утворююсть сильну пружинусту структуру. Ця властивість дозволяє волокну, на відміну від інших матеріалів, швидко відновлювати свою форму після зминання, мати високу стійкість до збереження своєї форми з плином часу. Неткане волокно сертифіковано як абсолютно безпечний наповнювач за європейським стандартом Еко-Текс 100. Воно не вбирає вологу, не утримує запахи, не проминається під вагою дитини, (що оберігає від "пролежневого ефекту" та викривлення) та витримує численні прання.

Виробник: Верес (Україна)

Розмір: 80*60*7 см

Наповнювачі: кокосова койра, неткане волокно

Чохол: бавовняний, на блискавці

Жорсткість: середньо-жорсткий

Максимальне навантаження на спальне місц: 30 кг

Гарантія: 18 міс

Колекція: Монако