Cybex Lemo Sand White стільчик для годування 4 в 1

14490,00
грн.

Опис
Cybex Lemo 4 в 1 all white - це стілець, який росте разом із вашою дитиною. Баунсер від народження до шести місяців. Стілець із дитячим сидінням від 6 місяців до 3 років, приблизно до 15 кг. Крісло LEMO від 3 до приблизно 99 років (приблизно 95 кг). У стільця Сайбекс Лемо розумна функція регулювання однією рукою, яка дозволяє вибрати чотири положення глибини та плавне регулювання висоти сидіння. Колеса зменшують ризик перекидання випорожнень і збільшують вашу рухливість у будинку. Завдяки інтуїтивно зрозумілому дизайну з чіткими та мінімалістськими лініями Lemo є довговічною концепцією меблів, що відповідає всім потребам вашої дитини. Стілець Cybex Lemo на все життя!
Особливості стільчика Cybex Lemo 4 в 1
Розумна функція регулювання однією рукою дозволяє легко, швидко та зручно регулювати стільчик Cybex Lemo за лічені секунди. Оптимізоване ергономічне сидіння забезпечує індивідуальне регулювання висоти, коли дитина росте. Стільчик Сайбекс Лемо ідеальний варіант для людей будь-якого віку. Численні положення по глибині забезпечують комфортне сидіння зі зростанням вашої дитини. Декілька конфігурацій дозволяють кожному поколінню насолоджуватися кріслом. Lemo – це непідвладний часу предмет меблів для дітей віком до 99 років з адаптером для шезлонгу та набором для новонародженої дитини, що забезпечує підтримку за потреби.
Стільчик Cybex Lemo має легкий монтаж менш ніж за 3 хвилини. Лише 4 гвинти. Ви можете придбати додаткові аксесуари: м'який вкладиш Lemo. Стільчик Cybex Lemo розроблений з урахуванням сучасного способу життя, батьки нарешті можуть тримати свого новонародженого поряд, а руки при цьому залишаються вільними.
Вага:
  • стільчик: 7,7 кг.
Розміри:
  • зовнішні розміри стільчика(ДxШxВ): 56х54,5х81,5 см.
В комплекті
Cybex Lemo 4 в 1 комплектується: основа шезлонгу Bouncer Nest з адаптерами для встановлення, дитяче сидіння, столик, стілець Lemo.