Автокрісло Cybex Cloud T i-Size Sepia Black

522000648
11390,00
грн.

Група 0+

Зріст: 45-87 см

Вага: максимум 13 кг

Вік: від народження до 12 місяців

UN R129/03 i-Size

  • Cloud T i-Size встановлює нові стандарти ергономічного комфорту. Одночасний нахил спинки та підставки для ніг забезпечує більш рівне положення дитини в автомобілі. У поєднанні з візочком, автокрісло можна відрегулювати до абсолютно горизонтального, лежачого положення.
  • Cloud T i-Size сумісне з системами для подорожей, тобто за допомогою адаптерів його можна без особливих зусиль закріпити на візочки CYBEX.
  • Оснащене перевіреним лінійним захистом (L.S.P.), що підвищує безпеку в разі бокового удару. Разом з енергопоглинаючою оболонкою сидіння розширений бічний захист зменшує початкову силу удару на 25%.
  • База T забезпечує максимальний захист і гнучкість. Коли ваша дитина виросте з автокрісла Cloud T i-Size, її можна продовжувати використовувати з автокріслом CYBEX Sirona T i-Size, що забезпечує довготривале рішення.
  • Розсувний протисонцевий козирок XXL UPF50+* забезпечує також захист від негоди та від галасливого оточення, як затишний кокон. Нове віконце з сітчастої тканини не тільки покращує циркуляцію повітря, але й полегшує вам догляд за дитиною.
  • Регульований підголівник Cloud T i-Size має 12 різних положень для забезпечення індивідуальної та надійної підтримки вашої дитини, що росте. Завдяки вбудованим направляючим для ременів безпеки, підголівник можна відрегулювати без зусиль і за лічені секунди, а 3-точкові ремені безпеки регулюються одночасно і автоматично.
  • Оснащене знімною вкладкою для новонароджених, яка забезпечує майже горизонтальне положення для новонароджених. Вставка мінімізує ризик перекидання голови дитини вперед під час сну, що може призвести до проблем з диханням. Як тільки зріст дитини перевищить 60 см, вкладку для новонароджених можна зняти.
  • Завдяки всебічній циркуляції повітря температура в автокріслі Cloud T i-Size завжди залишається комфортною. У лінійці Plus циркуляція повітря ще більше покращилася, оскільки спеціально розроблена 3D-сітка чохла збільшує повітропроникність до шести разів.