Прогулянкова коляска Cybex Beezy Fog Grey

Cybex
12490,00
грн.
Опис
Прогулянкова коляска Cybex Beezy magic black - це коляска для дітей від народження до 22 кг (4 років). Сайбекс Бізі нова модель, яка вже встигла підкорити серця багатьох батьків. Мобільна, має плавний хід, компактна, ширина шасі коляски всього 45,5 см. Не дивлячись на свою компактність коляска має дуже широке і глибоке сидіння, а в поєднанні з регульованою спинкою, яка розкладається в повністю горизонтальне положення і з регульованою підніжкою, коляска просто незамінна для прогулянок і подорожей. Завдяки амортизаторам на всіх чотирьох колесах коляска має м'яку підвіску, що дозволяє їй з легкістю долати будь-які нерівності дороги.

Основні покращення візочка:
  • збільшені колема All-terrain
  • фіксація передніх коліс
  • батьківська ручка з еко-шкіри
  • оновлені паски безпеки

Особливості прогулянкового блоку Cybex Beezy
Сидіння встановлено в одну сторону. Спинка регулюється в декількох положення, аж до горизонтального, що дуже зручно, коли у вас тривалі подорожі. Інтегрована підніжка підтримує зручні і ергономічні положення сидячи і лежачи в колясці. Капюшон у коляски дуже глибокий і повністю закриває малюка від вітру, сонячних променів або негоди. Капюшон XXL пошитий із захисної тканини UPF50 +.

Особливості шасі Cybex Beezy
Амортизатори на колесах роблять підвіску коляски м'якою і дозволяють плавно долати будь-які нерівності на дорогах. Як і у всіх моделей Cybex, Beezy володіє дуже зручною системою складання, яка дозволяє скласти коляску однією рукою і дуже швидко. Нижня корзина для покупок, яка входить в комплект коляски, містка і дозволить здійснювати покупки під час прогулянок. Все перераховане вище, плюс якісні матеріали, які Cybex використовує при виробництві товарів для дітей, роблять цю коляску просто незамінною під час прогулянок, а тим більше подорожей. На шасі коляски Cybex Beezy можна встановити люльку або автокрісло, тим самим перетворивши коляску в систему для подорожей з народження малюка.

В комплекті
Прогулянкова коляска Cybex Beezy комплектується: шасі з колесами, прогулянковий блок з бампером, нижня корзина для покупок.


Виробник: Cybex

Країна бренду: Німеччина

Виробництво: Китай

Максимальна вага дитини: від 6 місяців і до 22 кг

Вага: 8 кг

Розмір спального місця Ш*Д: 33х80см

Розмір у складеному вигляді: 26х44х58

Розмір у розкладеному вигляді: 44х81х105

Діаметр коліс: передні - 15 см / задні - 17см, передні фіксуються прямо