Автокрісло Cybex Cloud T i-Size plus Leaf Green

12390,00
грн.
Cybex Cloud T i-Size plus - це автокрісло яке створене для дітей з народження (від 45 см) і до досягнення малюком 12 місяців (87 см), максимальна вага дитини 13 кг. Cloud T i-Size plus є логічним продовжувачем нагородженої концепції Cloud Z2 i-Size plus, що відрізняється зручним нахилом спинки в автомобілі та горизонтальним положенням при використанні у складі системи подорожей.
Автокрісло Cybex Cloud T i-Size plus має оптимальну повітропроникність. Ваша дитина може насолоджуватися приємною температурою будь-якої пори року завдяки всебічній вентиляції повітря. Тканинна версія Plus оснащена вставками з 3D-сітки, які покращують повітропроникність до шести разів, забезпечуючи прохолоду та комфорт у будь-яку погоду. При створенні автокрісла впроваджено нові розробки щодо безпеки на дорогах!

Особливості автокрісла Cybex Cloud T i-Size plus

Енергопоглинаючий корпус крісла виготовлений з гнучкого матеріалу, який поглинає енергію удару і має додатковий бічний захист L.S.P. Для Сайбекс Клауд Т плюс наша перевірена система лінійного захисту від бічних ударів (LSP) була ще більше вдосконалена. Перші сили удару при аварії зменшуються завдяки подовженому бічному захиснику, який звернений до дверей. Тим часом гнучка оболонка автокрісла зменшує до 25% сил удару, направляючи їх від вашої дитини.

Безпека є головним пріоритетом для будь-якого автокрісла Cybex. Гнучка структура матеріалу поглинає сили удару і допомагає відвести його від дитини. Вкладка для новонародженого забезпечує майже рівне положення новонародженого. Це зводить до мінімуму ризик перекидання голови вперед під час сну, що може спричинити затруднення дихання. Вкладку можна зняти, коли зріст вашої дитини перевищить 60 см. Вбудований капюшон забезпечує додатковий захист від вітру і сонячних променів UPF50 +. Підголівник регулюється в 12 положеннях, максимально підлаштовуючись під вашу дитину. Автокрісло в автомобілі можна кріпити штатними ременями безпеки або за допомогою бази Cybex base Т (база не входить до комплекту), в подальшому на цю базу можна встановити автокрісло наступної вікової групи Sirona Т.

Автокрісло Cybex Cloud T i-Size plus встановлюється на всі моделі колясок Cybex, а також на коляски практично всіх європейських виробників. Відмінною рисою даної моделі автокрісла є можливість перевести спинку автокрісла практично в горизонтальне положення. Ця функція була розроблена німецькими експертами з безпеки Cybex і дозволяє вашій дитині зручно лежати в ергономічно правильному положенні. У поєднанні з колясками Cybex Cloud T i-Size plus перетворюється в практичну систему подорожей протягом перших місяців, щоб ваша дитина могла відпочити з оптимальним захистом.

Вага автокрісла:
  • вага: 4,5 кг.
Розміри автокрісла:
  • внутрішні розміри: 23 х 22 х 64,5-75 см;
  • зовнішні розміри: 38-60 х 44 х 64,5-75 см.
Cybex Cloud T i-Size plus Leaf Green - це стильне, якісне і надійне німецьке автокрісло групи 0+. Купуйте у нас на сайті зручне автокрісло Cybex і насолоджуйтеся кожною поїздкою з вашою дитиною!