Прогулянкова коляска Cybex Mios 4.0 Karolina Kurkova шасі Rose Gold

33400,00
грн.
Опис
Прогулянкова коляска Cybex Mios 4.0 Karolina Kurkova на шасі Rose Gold (рожеве золото) - це коляска преміум класу для дітей від 6 місяців до 3 років. Коляска створена спеціально для дбайливих батьків і покликана зробити їх життя максимально комфортним і безпечним. Дуже великою перевагою коляски Cybex Mios є її компактність, у неї вузька колісна база, вона досить легка і володіє відмінним функціоналом. Сайбекс Міос це ідеальна коляска для будь-якого міста. Завдяки вузькому шасі легко долає найвужчі вулиці, входи в метро або магазини.
Особливості прогулянкового блоку Mios
Спинка прогулянкового блоку коляски Cybex Mios Karolina Kurkova має чотири положення включаючи повністю горизонтальне. Підніжка регулюється в трьох положеннях створюючи максимальний комфорт для дитини. Одним з плюсів прогулянкового блоку - це спинка, виконана з сітчастого матеріалу, що дозволить малюкові відчувати себе завжди комфортно. М'яка комфортна вкладка легко кріпиться до сидіння MIOS, забезпечуючи тепло в прохолодні дні.

Прогулянковий блок реверсивний, може встановлюватися в двох напрямках. Також у прогулянкового блоку установчі кнопки з функцією пам'яті, для зміни напряму прогулянкового блоку бічні кнопки можна натискати по черзі. 5-ти точкові ремені безпеки з зручними накладками для плечей, регулюються по висоті і комфортно фіксують дитину в колясці.

Особливості шасі Mios
Шасі коляски Cybex Mios Karolina Kurkova унікальне, стильне і дуже надійне. Інноваційна система складання дозволяє скласти коляску однією рукою за кілька секунд, в складеному стані коляска може самостійно стояти у вертикальному положенні. Ви можете складену коляску непомітно розмістити в ресторані або у себе вдома в будь-якому місці.

Шасі компактне і легке, ширина колісної бази всього 50 см, що робить коляску максимально мобільною. Всі колеса коляски знімні і стійкі до проколів. Передні колеса поворотні на 360° навколо своєї осі. Ручка коляски однією кнопкою регулюється по висоті, під зріст батьків. Амортизатори на всіх чотирьох колесах Mios роблять підвіску коляски дуже м'якою на будь-якому дорожньому покритті, і забезпечують тиху і комфортну їзду для батьків і дитини.

Вага коляски:
  • шасі: 6,2 кг;
  • шасі з прогулянковим блоком: 9,9 кг.
Розміри коляски:
  • ширина колісної бази: 50 см;
  • внутрішні розміри прогулянкового блоку: 26х26х88 см;
  • прогулянкова коляска в складеному стані: 75х50х33 см.
В комплекті
Прогулянкова коляска Cybex Mios 4.0 комплектується: шасі з колесами, каркас прогулянкового блоку з бампером, текстиль прогулянкового блоку, дощовик, нижня корзина для покупок, адаптери для установки автокрісла на шасі.
Cybex Mios Karolina Kurkova на шасі Rose Gold - це стильна, якісна і надійна німецька дитяча коляска. Купуйте у нас на сайті ексклюзивну коляску Cybex і перетворюйте прогулянки в приємний відпочинок для всієї родини!
Click to order