Матрац дитячий Sonto Aero

4220,00
грн.
Дитячий матрац Аеro
Матрац Aero від бренду Sonto – це новітній, дихаючий, двосторонній матрац, який не має аналогів на українському ринку. Враховує особливості формування опорно-рухового апарату малюків від 0 до 4 років. Модель розроблена з урахуванням рекомендацій дитячих ортопедів та педіатрів. Відповідає найвищим вимогам якості та безпеки.

Сторона для сну з перших днів життя (А) – 3D мат. Компонент, який володіє унікальною повітропроникністю та має жорсткість, спеціально призначену для немовлят. Сприяє правильному формуванню опорно-рухового апарату малюка. Забезпечує ідеальний потік повітря для безперервного та комфортного сну. Зручний та довговічний в експлуатації.

Сторона для дітей, що почали ходити, (Б) – піна з ортопедичними секціями. Спеціальна розробка бренду Sonto складається з підтримуючих секцій, які забезпечують правильне положення тіла дитини та рівномірну вентиляцію повітря по всій площі матраца. Забезпечує рівномірний розподіл температури на кожному квадратному сантиметрі, де дитина торкається матраца. Має антиалергічні та антибактеріальні властивості. Не деформується та має довгий експлуатаційний термін.

Система вентиляції Aero – 3D мат, ортопедичні секції та 3D сітка вшита з усіх боків чохла. Продуманість кожного елемента матраца створює умови для ідеального відпочинку малюка. Система вентиляції допомагає підтримувати комфортну температуру сну в будь-яку пору року, зменшує кількість пробуджень, викликаних перегрівом дитини, знижує ризик розвитку бактерій, грибків, цвілі та кліщів.

Знімний чохол виготовлений з дихаючої тканини преміальної якості – Tencel. Матеріал розроблений спеціально на замовлення Sonto та не має аналогів на українському ринку за своїм складом та характеристиками: прекрасна повітропроникність, терморегуляція та антбактиріальні властивості. Для зручності чохол має застібку-блискавку на три сторони. Це дозволяє легко знімати його для прання та підтримувати правильну гігієну спального місця дитини.

Переваги дитячого матраца Aero
  • виготовлений з новітніх, дихаючих матеріалів
  • оснащений унікальними розробками, які не мають аналогів на ринку
  • забезпечує відповідну жорсткість та правильне положення хребта відповідно до розвитку та віку дитини
  • сертифікований згідно з вимогами ДСТУ ГОСТ
  • отримав схвальну оцінку від педіатрів та дитячих ортопедів
  • має унікальну систему вентиляції
  • поєднує в собі 2 повноцінні матраци: сторона А – для новонароджених; сторона Б – з періоду, коли дитина почала ходити
  • знімний чохол з преміальної, дихаючої тканини Tencel.

Термін гарантії від виробника – 18 міс. Гарантійним випадком вважається деформація матраца чи котрогось із шарів, і не вважається псування матраца внаслідок забруднення чи пролиття рідини.

Рекомендуємо для захисту й довговічної експлуатації матраца придбати також вологостійкий наматрацник Aero або Jersey.

Виробник: Sonto (Україна)
Форма матрацу: прямокутний
Тип матрацу: безпружинний
Розмір: 60x120x12
Вага: 4 кг

Дивіться також