Kokon Sonto

3750,00
грн.
Ергономічний матрац Kokon

Дитячий ергономічний матрац Kokon має особливу будову, що дозволяє дитині прийняти природну позу, схожу до тієї, яка була в утробі мами. Це зручне місце для немовляти, яке доцільно використовувати в період активності та нетривалих снів. Ідеально підходить для малюків в період від 0 до 4 міс. 

Будова матраца розроблена таким чином, що ніжки знаходяться в припіднятій та ледь зігнутій позиції, що допомагає легше виводити гази та полегшує спазмованість від коліків. Кут положення дитини – 20 градусів, це сприяє зменшенню проблем рефлюкса (відрижки), покращує контакт між немовлям і його середовищем. Регульований обмежувач допомагає коригувати висоту положення дитини індивідуально, враховуючи ріст та вік. Продуманість кожного елемента цього девайсу робить перші місяці життя малюків значно комфортнішими та спокійнішими. Покращує якість та тривалість сну, зменшує ризик виникнення синдрому пласкої голови, покращує зорово-моторну координацію та загальну моторику. 

Усі деталі виробу виготовлені з екологічно чистих матеріалів, які пройшли ретельну перевірку, тому щоденне використання кокона не зашкодить здоров'ю дитини.

Сучасним батькам Kokon сподобається своєю мобільністю та легкістю. Девайс легко перенести з собою в будь-яку кімнату чи взяти в подорож і бути спокійним за безпеку та комфорт малюка. 

Сон в ергономічному матраці Kokon не замінює сон на повноцінному матраці з жорсткою, рівною поверхнею. Тому на довгий нічний сон перекладайте дитину в ліжечко. Усе необхідне для організації безпечного та комфортного спального місця (матраци, наматрацники, простирадла) ви можете також знайти в Sonto.

У комплекті: білий чохол, простирадло, фіксуючий пояс, регульований обмежувач, сумка, інструкція
Вік: 0 - 4 міс.
Параметри: 69x40x19

Дивіться також
Click to order
Total: 
Ваше ім`я та прізвище
Ваш номер телефону
Менеджер зв`яжеться з вами після оформлення замовлення.
Оплата за доставку відбувається у відділенні Нової Пошти.