Манеж Sena Air, колір Frost, сірий

9597,00
грн.
Манеж Nuna Sena Air frost дуже зручний і практичний помічник для дбайливих батьків. У затишних стінах рідного будинку або під час подорожей з Nuna не потрібно турбуватися про колиску для вашого малюка, або про місце, де він може пограти в звичному для нього оточенні. Для маленьких діток дуже важливо в чужій обстановці мати знайомий куточок, це додає впевненості і спокою малюкові, а спокійний і задоволений малюк - спокійна і мама.
Міцний алюмінієвий зигзагоподібний каркас робить манеж легким і водночас міцним. Манеж Nuna Sena Air frost має два рівня матраца. Перший рівень розроблений як ліжечко для сну та ігор малюків до 6 місяців, він має правильну прямокутну форму і досить великі розміри, завдяки цьому ви можете використовувати перший рівень і після того як вашому малюкові виповниться півроку. Другий рівень призначений для ігор і сну малюка більш старшого віку, боковини манежу сітчасті, що дає можливість безперешкодно спостерігати за навколишнім світом, а батьки в свою чергу можуть контролювати дитину.
У комплект манежу входить оксамитовий, дуже приємний на дотик матрацик, на якому однаково комфортно і подрімати і пограти улюбленими іграшками. Sena легко складається, скласти манеж можна навіть при встановленому верхньому рівні, що дуже зручно, оскільки вам не потрібно витрачати додатковий час на демонтаж спального місця. Складений манеж можна упакувати в практичну сумку для зберігання і транспортування, сумка йде в комплекті з манежем.
Манеж поєднує в собі: продуманість, лаконічний дизайн, зручність, багатофункціональність. Купуйте манеж Nuna Sena і ви отримаєте надійного помічника в догляді за малюком!
Розміри манежу:
  • в складеному вигладі: довжина 34, ширина 36,5, висота 85,5 см;
  • в розкладеному вигляді: висота 74,5, ширина73,5, довжина 107 см;
Вага:
  • 10 кг.
В комплекті:
  • підвісна люлька, матрасик, сумка для транспортування.
Дивіться також