Баунсер Cybex Lemo sand white

7300,00
грн.
Cybex Lemo sand white це баунсер, який зростає разом із вашою дитиною. Баунсер використовується від народження до досягненням дитиною ваги 15 кг.
Особливості баунсера Cybex Lemo
Від народження до досягненням дитиною ваги 9кг Cybex Lemo використовуєте з ременями безпеки, а від 6 місяців і до 15 кг баунсер можна експлуатувати не використовуючи ремені безпеки.
За допомого спеціальних адаптерів, які входять у комплект, баунсер можна встановити на стільчик для годування Lemo тим самим забезпечити зоровий контакт між дитиною та батьками. Спинка баунсера регулюється в двух положеннях, забезпечуючи максимально зручне положення. Баунсер Cybex може гойдатися при бажанні дитини. В спекотну погоду верхній чохол з баунсера можна зняти, під чохлом 3D сітка для максимальної циркуляції повітря, навіть в самі спеконті дні дитині буде комфортно. Ніжки облаштовані силіконовами накладками, що запобігає перевертанню баунсера.
Вага:
  • баунсера: 3,4 кг.
Розміри:
  • зовнішні розміри баунсера(ДxШxВ): 58х36 см.
Баунсер Cybex Lemo - це стильний, якісний і надійний німецький дитячий баунсер. Купуйте у нас на сайті баунсер Cybex і зробіть годування і відпочинок для вашого малюка максимально комфортним і безпечним!

Дивіться також