Стільчик для годування Oribel Cocoon Delicious Маршмеллоу Блакитна Малина

Oribel
8799,00
грн.
Oribel – молода компанія, яка розробляє товари для дітей, що відповідають духу часу не лише функціонально, але й дизайном. Стільчик для годування – важливий крок на шляху дорослішання малюка та привчання його до самостійності.
Пошуком стільчика для годування батьки починають перейматися, коли малюкові виповнилося 6 місяців, його хребет уже зміцнів, а в харчовому раціоні з’являються пюре, каші тощо. До його вибору батьки підходять вкрай серйозно, бо від цього аксесуара залежать здоров’я, настрій і розвиток дитини.

Основні переваги:

• регулювання положень нахилу сидіння (3 положення) та висоти (6 положень);

• ремені з надійним замком;

• знімний піднос та столик;

• колеса для транспортування на передніх ніжках;

• компактне складання та зберігання у вертикальному положенні;

• матеріал оббивки вбирає вологу, легко доглядати.

Функціональність без компромісів

Головна ідея, якої дотримують­ся під час розроблення всіх товарів Oribel, — візуально гарний продукт для дітей може бути функціональним і сучасним. Саме цей задум втілено в стільчику для годування Oribel Сocoon, що схожий на кокон метелика.

Oribel Сocoon — міцний, зручний і надійний стільчик. Цю модель призначено для активних малюків до 3-х років. Виготовлено аксесуар із високо­якісного та міцного пластику. Висоту стільчика можна регулювати у 2-х положеннях. Кут нахилу сидіння, що має форму ергономічної чаші, також регулюють — від горизонтального до положення сидячи. Завдяки цьому його можна використовувати не тільки під час годування, а й коли малюк захоче пограти або відпочити. Вкладка — м'який, практичний піноматеріал, що створює відчуття «маминих обіймів», підтримуючи температурний режим і циркуляцію повітря навіть під час тривалого сидіння. Стільчик оснащено надійною 5-точковою системою ременів із центральним замком, що фіксують малюка в сидінні та унеможливлюють зісковзування вниз.

Ширина упаковки: 320 мм

Висота упаковки: 590 мм

Довжина упаковки: 680 мм

Вага упаковки: 13.82 кг

Об'єм упаковки: 0.1284 м3

Гарантія: 6 місяців

Вага товару: 9.75 кг

Розмір: 106 см висота, 50 см ширина

Максимальна вага дитини: 15 кг

Регулювання по висоті: 6 положень /від 70 см до 81 см

В комплект входить: магнітна таця тримач для чашки і їжі 5 точкові ремені безпеки з можливістю регулювання Можливість складання /45 / 81 см

Матеріал: полікарбонат

Вік: від 6 місяців до 3 років

Нахид спинки: 3 положення

Колеса: так

Дивіться також
Click to order