Автокрісло Evenflo Gold All4One DLX - Latitude

15999,00
грн.
Подивіться ближче на автокрісло, створене для вашого цифрового життя: автокрісло Evenflo™ All4One™ DLX 4-в-1 із технологією SensorSafe™.
Поки ваша увага зосереджена на дорозі, інтегрована технологія SensorSafe™ миттєво попереджає вас через ваш телефон про чотири потенційно небезпечні ситуації з вашою дитиною:
 1. розстібнута защіпка на грудях
 2. небезпечна температура
 3. дитина без нагляду в машині
 4. дитина сидить занадто довго в автокріслі.
Завдяки технології SensorSafe™ автокрісло All4One™ DLX 4-в-1 безперечно є розумним вибором.
Але це також універсальний вибір, тому що це автокрісло росте разом з вашою дитиною і розраховане на використання від народження до 12 років. Протягом 12 років використання це автокрісло адаптується до кожного етапу розвитку і підходить для дітей вагою від 1,8 до 54,4 кг (від народження до 145 см зросту).
Завдяки чотирьом режимам «4-в-1» автокрісло можна регулювати в залежності від росту та ваги дитини – від положення проти напрямку руху, для самих маленьких, до бустера з спинкою та без спинки, для дітей вагою 55 кг, тобто віком 12 років.
 • Перевірена роками система кріплення Isofix EasyClick™, що забезпечує надійний захист. Система EasyClick™ в 3 рази надійніше закріплює автокрісло в систему Isofix автомобіля, ніж у аналогічних моделей на ринку.
 • Модель All4One™ DLX 4-в-1  можливо фіксувати як за допомогою штатного паска безпеки автомобіля, так і за допомогою вбудованої системи ISOFIX.
 • До того ж автокрісло All4One™ DLX 4-в-1 — це єдине автокрісло «4-в-1», яке має сертифікат GREENGUARD® за низький рівень хімічних викидів, щоб створити здоровіше середовище для вашої дитини. Оскільки життя плину в інтенсивному ритмі, автокрісло також має зручний чохол для швидкого очищення, який легко зняти та помити.
 • Американська компанія Evenflo перша в усьому світі стала тестувати свої крісла в умовах перекидання транспортного засобу, внаслідок чого була розроблена і запатентована ексклюзивна технологія ROLLOVER TESTED, яка гарантує захист дитини при перевертанні автомобіля.
 • Для додаткового захисту автокрісло All4One™ DLX 4-в-1 оснащено додатковою технологією захисту від бічного удару, яка допомагає поглинати енергію в разі зіткнення.
І на цьому переваги не закінчуються!
 • Для виготовлення пластикових деталей автокрісла використовується виключно первинний пластик, який при ударі лише деформується, а не ламається. Це означає, що в момент удару не буде відламаних частин з гострими кутами, які створюють додаткову небезпеку для дитини та можуть її поранити. Корпус може вигнутися, але при цьому збереже свою цілісність.
 • Підголівник має 12 положень регулювання по висоті, зручні ремені безпеки регулюється лише однією рукою, плечові отвори для штатного ременя безпеки допомагають правильно пристебнути дитину та багато іншого.
 • 6 рівнів нахилу спинки автокрісла дають вам можливість вибрати максимально зручне положення.
 • Крім того, подвійні інтегровані підстаканники тримають напої в межах досяжності вашої дитини, а знімний піднос для закусок можна мити в посудомийній машині.
 • Подовжені внутрішні плечові паскиавтокрісла призначені для перевезення дітей вагою до 30 кг. Ця опція також дозволить вам бути впевненими в тому, що ваша дитина поміститься в крісло в зимовому одязі.
 • Якірний/страхувальний ремінь є важливою складовою комплекту автокрісла. Цей ремінь являється додатковою точкою фіксації верхньої частини спинки автокрісла для кращого захисту голівки дитини при ударах спереду/ззаду.
 • Швидкознімний чохол EZ OFF - ви легко можете зняти чохол, щоб випрати або висушити його, при цьому не знімаючи внутрішні плечові паски.
 • Тканина чохла автокрісла витримує більше 500 циклів машинного прання. Тепер не потрібно турбуватися про те, що дитина забруднить оббивку крісла. Якщо ви фанат чистоти і будете прати чохол кожні два тижні, він здатний прослужити вам 20 років.
Дивіться також
Click to order