Автокрісло Cloud T i-Size Simply Flowers Pink light pink, група 0+(0-13 кг, до 1 року)

Cybex
523000267
14900,00
грн.
Опис:
Cybex Cloud T i-Size - це автокрісло яке створене для дітей з народження (від 45 см) і до досягнення малюком 12 місяців (87 см), максимальна вага дитини 13 кг. Cloud T i-Size є логічним продовжувачем нагородженої концепції Cloud Z2 i-Size, що відрізняється зручним нахилом спинки в автомобілі та горизонтальним положенням при використанні у складі системи подорожей. При створення крісла впроваджені новітні розробки, що стосуються безпеки на дорогах!

Особливості автокрісла Cybex Cloud T i-Size

Енергопоглинаючий корпус крісла виготовлений з гнучкого матеріалу, який поглинає енергію удару і має додатковий бічний захист L.S.P. Для Cloud T i-Size наша перевірена система лінійного захисту від бічних ударів (LSP) була ще більше вдосконалена. Перші сили удару при аварії зменшуються завдяки подовженому бічному захиснику, який звернений до дверей. Тим часом гнучка оболонка автокрісла зменшує до 25% сил удару, направляючи їх від вашої дитини.

Безпека є головним пріоритетом для будь-якого автокрісла Cybex. Гнучка структура матеріалу поглинає сили удару і допомагає відвести його від дитини. Вкладка для новонародженого забезпечує майже рівне положення новонародженого. Це зводить до мінімуму ризик перекидання голови вперед під час сну, що може спричинити затруднення дихання. Вкладку можна зняти, коли зріст вашої дитини перевищить 60 см. Вбудований капюшон забезпечує додатковий захист від вітру і сонячних променів UPF50 +. Підголівник регулюється в 12 положеннях, максимально підлаштовуючись під вашу дитину. Автокрісло в автомобілі можна кріпити штатними ременями безпеки або за допомогою бази Cybex base Т (база не входить до комплекту), в подальшому на цю базу можна встановити автокрісло наступної вікової групи Sirona Т.

Автокрісло Cybex Cloud T i-Size встановлюється на всі моделі колясок Cybex, а також на коляски практично всіх європейських виробників. Відмінною рисою даної моделі автокрісла є можливість перевести спинку автокрісла практично в горизонтальне положення. Ця функція була розроблена німецькими експертами з безпеки CYBEX і дозволяє вашій дитині зручно лежати в ергономічно правильному положенні. У поєднанні з колясками Cybex Cloud T i-Size перетворюється в практичну систему подорожей протягом перших місяців, щоб ваша дитина могла відпочити з оптимальним захистом.

Вага автокрісла:
  • вага: 4,5 кг.
Розміри автокрісла:
  •  внутрішні розміри: 23 х 22 х 64,5-75 см;
  •  зовнішні розміри: 38-60 х 44 х 64,5-75 см.
 Cybex Cloud T i-Size - це стильне, якісне і надійне німецьке автокрісло групи 0+. Купуйте у нас на сайті зручне автокрісло Cybex і насолоджуйтеся кожною поїздкою з вашою дитиною!

Виробник: Cybex

Виробництво: Китай

Країна бренду: Німеччина

Розмір: 60,5х44х38-60 см

Вага: 4,8 кг

Максимальна вага дитини: 13 кг

Вік: 0-12 міс

Зріст: 40-85 см

Колір: чорний з квітами

Стать: унісекс

Дивіться також