Автокрісло Evenflo EveryFit LX - Winstone

13499,00
грн.
Автокрісло Evenflo EveryFit 4-в-1 розроблено для отримання максимального комфорту, безпеки і довговічності. Це універсальне, елегантне, комфортне автокрісло з можливістю використання як бустер без спинки, при цьому залишається дуже зручним і пристосованим для новонароджених. Дозволяє максимально довго возити дитину спиною вперед.
 • Універсальне дитяче автомобільне крісло EveryFit 4-в-1 призначене для комфортного та безпечного перевезення дітей вагою від 1,8 до 54,4 кг в транспортних засобах.
 • Автокрісло EveryFit 4-в-1 сертифіковане для використання в пасажирських автомобілях, автобусах і вантажних автомобілях, оснащених пасками безпеки І та ІІ типів, а також для використання в літаку(обов'язково з внутрішніми 5-точковими плечовими пасками).
 • Пристрій QuickConnector™ це защіпка на паску Latch, яка допоможе вам швидко і надійно зафіксувати автокрісло в ISOFIX. Автокрісло EveryFit 4-в-1 можливо зафіксувати як за допомогою вбудованої системи ISOFIX, так і штатним паском безпеки автомобіля.
 • Американська компанія Evenflo перша в усьому світі стала тестувати свої крісла в умовах перекидання транспортного засобу, внаслідок чого була розроблена і запатентована ексклюзивна технологія ROLLOVER TESTED, яка гарантує захист дитини при перевертанні автомобіля.
 • Для виготовлення пластикових деталей автокрісла використовується виключно первинний пластик, який при ударі лише деформується, а не ламається. Це означає, що в момент удару не буде відламаних частин з гострими кутами, які створюють додаткову небезпеку для дитини та можуть її поранити. Корпус може вигнутися, але при цьому збереже свою цілісність.
 • Фірмова система SafeArmour™ це додаткова точка кріплення внутрішніх плечових ременів на грудях у дитини, яка розсіює енергію удару і обмежує рух голови і тіла.
 • Сучасний дизайн і обробка: використання нових технік для обробки зрізів, продумані комбінації кольорів, використання тиснення тканини для створення ефекту глибини це все робиться для того, щоб не тільки забезпечити комфорт і безпеку вашій дитині, а й подарувати естетичне задоволення батькам.
 • Інноваційна сітчаста тканина з технологією циркуляції повітря забезпечує більш спокійну та безпечну поїздку за рахунок терморегулюючих властивостей.
 • Точне регулювання і максимальний кут нахилу з положенням для сну. Дитина, перебуваючи в кріслі в положенні, яке відповідає її віку та параметрам, може як сидіти, так і спати без необхідності змінювати нахил спинки автокрісла. При цьому дитині комфортно, мінімальне навантаження на спину, голівка дитини не "клює" під час сну, а вам не потрібно щомиті стежити за тим, чи не заснув малюк, щоб змінити нахил спинки крісла.
 • моделі EveryFit 4-в-1 12 рівнів регулювання підголівника за висотою. Висота підголівника повинна бути відрегульована таким чином, щоб вуха малюка перебували посередині підголівника.
 • Внутрішні плечові паски регулюються по висоті разом з підголівником.
 • Подовжені внутрішні плечові паски автокрісла призначені для перевезення дітей вагою до 30 кг. Ця опція також дозволить вам бути впевненими в тому, що ваша дитина поміститься в крісло в зимовому одязі.
 • Швидкознімний чохол EZ OFF - ви легко можете зняти чохол, щоб випрати або висушити його, при цьому не знімаючи внутрішні плечові паски.
 • Тканина чохла автокрісла витримує більше 500 циклів машинного прання. Тепер не потрібно турбуватися про те, що дитина забруднить оббивку крісла. Якщо ви фанат чистоти і будете прати чохол кожні два тижні, він здатний прослужити вам 20 років.
 • Для більшого комфорту під час поїздки в моделі EveryFit 4-в-1 передбачена зйомна підставка для снеків.
 • Якірний/страхувальний ремінь є важливою складовою комплекту автокрісла. Цей ремінь являється додатковою точкою фіксації верхньої частини спинки автокрісла для кращого захисту голівки дитини при ударах спереду/ззаду.
Виробник Evenflo Група 0/1/2/3+
Вага дитини від 1,8 кг до 55 кг
Зріст дитини від 43 до 145 см
Вік дитини з народження до 12 років
Напрямок руху в обидві сторони
Сертифікація CMVSS 213; CMVSS 302; FMVSS 213; FMVSS 302; NHTSA;
Сертифікат відповідності № UA.CB.051-20
Країна виробництва США
Розмір автокрісла (ш*г*в) 49х56х63-78
Розміри посадкового місця (ш*г*в) 36х38х68
Фіксація за допомогою ISOFIX Так
Фіксація штатним ременем безпеки Так
Автоматичний натяг ISOFIX Ні
Механічний натяг ISOFIX Так
Установка проти напрямку руху Так
Параметри установки проти напрямку руху Вага дитини 1,8-18,1 кг; зріст 43-102 см
Установка в напрямку руху з використанням внутрішніх 5-точкових пасків Так
Параметри установки в напрямку руху з використанням внутрішніх 5-точкових пасків Вага дитини 10-29,5 кг; зріст 71-124 см; вік від 24 міс
Установка в напрямку руху без використання внутрішніх 5-точкових пасків Так
Параметри установки в напрямку руху без використання внутрішніх 5-точкових пасків Вага дитини 18-54,4 кг; зріст 112-145 см; вік від 4 років
Установка в якості сидіння-бустера без спинки Так Параметри установки в якості сидіння-бустера без спинки Вага дитини 18-54,4 кг; зріст 112-145 см; вік від 4 років Кількість рівнів регулювання підголівника 12
Кількість положень нахилу спинки всього 4
Кількість положень нахилу спинки проти напрямку руху 3 Кількість положень нахилу спинки за напрямком руху 1 Нахил спинки для сну проти напрямку руху 150 градусів Нахил спинки для сну в напрямку руху 137 градусів Навантаження на внутрішні паски автокрісла до 30 кг Фіксація плечових пасків з підголівником
Система кріплення ременів SafeArmour™
Наявність страхувального/якірного ременя Так
Бічний захист Так
Захист при лобовому зіткненні Так
Захист при перекиданні Так
Технологія SensoreSafe™ Ні
Швидкознімний чохол EZ OFF Так/500 циклів прання Внутрішній вкладиш Цільний
Вага автокрісла без упаковки 8,5 кг (в упаковці 10,5 кг) Гарантія 10 років
Дивіться також