Автокрісло Cybex Cloud G i-Size Moon Black

8800,00
грн.
Опис
Cybex Cloud G i-Size – це автокрісло створене для дітей від народження від 40 см до 87 см (максимальний зріст дитини), максимальний вік 24 місяці, максимальна вага дитини 13 кг. Cloud G i-Size відрізняється зручним нахилом спинки в автомобілі та горизонтальним положенням при використанні у складі системи подорожей. При створенні автокрісла впроваджено нові розробки щодо безпеки на дорогах!
Особливості автокрісла Cybex Cloud G i-Size
Автокрісло Cloud G i-Size завдяки системі Linear Side-impact Protection System Plus, забезпечує більший захисту від бічного удару. Вбудований і спрощений захист від бічного зіткнення зменшує наслідки бічного зіткнення приблизно на 15% (порівняно з тим же сидінням без LSP під час випробування на бічний зіткнення відповідно до критеріїв ADAC), що дає батькам додатковий спокій, оскільки вони знають, що їхня дитина ще краще захищена під час кожної подорожі.

Безпека є головним пріоритетом для будь-якого автокрісла Cybex Cloud G i-Size. Вкладка для новонародженого забезпечує майже рівне положення новонародженого. Це зводить до мінімуму ризик перекидання голови вперед під час сну, що може спричинити затруднення дихання. Вкладку можна легко вийняти, коли дитина виросте і потребуватиме більше місця. Вбудований капюшон забезпечує додатковий захист від вітру і сонячних променів UPF50 +. Підголівник регулюється в 14 положеннях, максимально підлаштовуючись під вашу дитину. Автокрісло в автомобілі можна кріпити штатними ременями безпеки або за допомогою бази Cybex base G (база не входить до комплекту), в подальшому на цю базу можна встановити автокрісло наступної вікової групи Sirona G.
Cybex Cloud G i-Size сумісний лише з Base G. Ваше автокрісло у подорожі зручно поміщається в крісло літака, що дозволяє брати його з собою в сімейні подорожі. Його також можна закріпити лише ременем безпеки, тому ви можете залишити свою Base G вдома. Даючи вам свободу подорожувати, поки ваша дитина перебуває в безпеці.
Автокрісло Cybex Cloud G i-Size встановлюється на всі моделі колясок Cybex, а також на коляски практично всіх європейських виробників. Відмінною рисою даної моделі автокрісла є можливість перевести спинку автокрісла практично в горизонтальне положення. Ця функція була розроблена німецькими експертами з безпеки CYBEX і дозволяє вашій дитині зручно лежати в ергономічно правильному положенні. У поєднанні з колясками Cybex Cloud G i-Size перетворюється в практичну систему подорожей протягом перших місяців, щоб ваша дитина могла відпочити з оптимальним захистом.

Вага автокрісла:
  • вага: 3,9 кг.
Розміри автокрісла:
  • зовнішні розміри: 35,5-59,5 х 43,5 х 68-72 см
Дивіться також