Автокрісло Cybex Sirona T i-Size Sepia Black група 0+/1 (0-18 кг, до 4 років)

Cybex
13490,00
грн.
Опис
Cybex Sirona T i-Size Sepia Black відноситься до групи 0+/1 та розраховано для дітей від народження і приблизно до 4 років (для дитини ростом від 45 см до 105 см і вагою до 18 кг). Автокрісло Cybex Sirona T i-Size відповідає стандарту UN R129/03. Кругова вентиляція забезпечує комфорт цілий рік. Автокрісло Сайбекс Сірона Т максімамально захищає дитину під час поїздок в автомобілі.

Особливості автокрісла Cybex Sirona T i-Size
До досягнення дитиною 15 місяців, автокрісло кріпиться в автомобілі тільки проти руху, по досягненню 15 місяців, автокрісло можна кріпити в будь-якому зручному для вас положенні. Автокрісло Cybex Sirona T i-Size додатково обладнано бічним захистом голови L.S.P., що підвищує рівень безпеки перевезення дитини в даному автокріслі.

Cybex Sirona T i-Size має п'ятиточкові ремені безпеки, які регулюються комплексно. Підголовник автокрісла регулюється в 12-ти положеннях по висоті. Спинка автокрісла має 5 положень проти ходу руху автомобіля і 5 положень по ходу руху, регулюється все автокрісло на базі Cybex Z2/T. Автокрісло кріпиться в автомобілі за допомогою бази Cybex Z2/T яка обладнана системою isofix (база не входить до комплекту). У поєднанні з базою автокрісло Cybex Sirona T i-Size перетворюється в практичну систему подорожей, щоб ваша дитина могла відпочити з оптимальним захистом.

Автокрісло Cybex Sirona T i-Size обладнано механізмом обертання на 360°, за допомогою однієї кнопки ви можете розвернути автокрісло в потрібну вам сторону, тим самим значно полегшите висадку і посадку малюка в автомобіль. База обладнана датчиками, що сигналізують про правильність встановлення автокрісла, а також додатковою регульованою опорною ногою, яка запобігає перевантаження в разі ДТП.

Вага автокрісла:
вага: 15 кг.
Розміри автокрісла:
зовнішні розміри: 71,5х43х68 см.
В комплекті
Автокрісло Cybex Sirona T i-Size комплектується: 5-ти точкові ремені безпеки, вкладиш для новонароджених, інструкція, гарантійний талон.

Cybex Sirona T i-Size Sepia Black - це стильне, якісне і надійне німецьке автокрісло групи 0+/1. Купуйте у нас на сайті зручне автокрісло Cybex і насолоджуйтеся кожною поїздкою з вашою дитиною!

Виробник: Cybex

Виробництво: Китай

Країна бренду: Німеччина

Розмір: 72х43х62 см

Вага: 15 кг

Максимальна вага дитини: 18 кг

Вік: 0-4 роки

Зріст: до 105 см

Колір: червоний

Стать: унісекс

Дивіться також