Автокрісло Cybex Sirona Gi i-Size Plus Moon Black ( від 0 до/20 кг)

Evenflo
14240,00
грн.
Cybex Sirona Gi i-Size Plus Lava Grey відноситься до групи 0+/1 і розраховане для дітей від 3 місяців і приблизно до 4 років, зростом від 61 до 105 см і вагою до 20 кг. З вкладкою для новонароджених дітей (аксесуар котрий купується додатково) автокрісло Cybex Sirona Gi i-Size можна використовувати від народження, від 40 см. Автокрісло Cybex Sirona Gi i-Size відповідає стандарту UN R129/03 i-Size та відрізняється посиленим ступенем захисту у фронтальній та бічній області. Це автокрісло, спрямоване проти руху для безпечної поїздки, також має вбудований лінійний захист від бічного удару для захисту з усіх боків. Поліпшіть комфорт вашої дитини завдяки повороту на 360° для зручної посадки та висадки. Автокрісло Сайбекс Сірона максимально захищає дитину під час поїздок в автомобілі.
Комфорт у будь-яку пору року. Кругова вентиляція дозволяє повітрю проходити через канали в автокріслі, відводячи тепло і допомагаючи уникнути некомфортної поїздки для вашої дитини. Версія Plus також включає сітчасту тканину, яка збільшує повітропроникність у шість разів у порівнянні зі звичайними тканинами.
Особливості автокрісла Cybex Sirona Gi i-Size Plus
До досягнення дитиною 15 місяців, автокрісло кріпиться в автомобілі тільки проти руху, по досягненню 15 місяців, автокрісло можна кріпити в будь-якому зручному для вас положенні. Автокрісло Cybex Sirona Gi i-Size додатково обладнано бічним захистом голови L.S.P., що підвищує рівень безпеки перевезення дитини в даному автокріслі.

Cybex Sirona Gi i-Size Plus у комплекті має п'яти точкові ремені безпеки, які регулюються комплексно. Підголівник автокрісла регулюється в 12-ти положеннях по висоті. Спинка автокрісла має 5 положень проти ходу руху автомобіля і 3 положення по ходу руху, регулюється все автокрісло на базі. Автокрісло кріпиться в автомобілі за допомогою інтегрованої бази, яка обладнана системою isofix (база входить до комплекту). У поєднанні з базою автокрісло Cybex Sirona Gi i-Size перетворюється в практичну систему подорожей, щоб ваша дитина могла відпочити з оптимальним захистом.

Автокрісло Cybex Sirona Gi i-Size Plus обладнано механізмом обертання на 360°, за допомогою однієї кнопки ви можете розвернути автокрісло в потрібну вам сторону, тим самим значно полегшите висадку і посадку малюка в автомобіль. База обладнана датчиками, що сигналізують про правильність встановлення автокрісла, а також додатковою регульованою опорною ногою, яка запобігає перевантаження в разі ДТП. Всебічна вентиляція забезпечує прохолоду під час поїздки – виберіть модель Plus для додаткової вентиляції та ще більшої повітропроникності.

Вага автокрісла:
  • вага: 13 кг.
Розміри автокрісла:
  • зовнішні розміри: 71х44х75 см.
В комплекті
Автокрісло Cybex Sirona Gi i-Size комплектується: інтегрована база, 5-ти точкові ремені безпеки, інструкція, гарантійний талон.
Cybex Sirona Gi i-Size Plus Lava Grey - це стильне, якісне і надійне німецьке автокрісло групи 0+/1. Купуйте у нас на сайті зручне автокрісло Cybex і насолоджуйтеся кожною поїздкою з вашою дитиною!

Країна виробництва: США

Група: 0/1/2/3+

Вага/вік дитини: від 1,8 кг до 55 кг / з народження до 12 років

Розмір автокрісла (ш*г*в): 50х60х67-77 см

Розміри посадкового місця (ш*г*в): 38х40х69 см

Напрямок руху: 1) проти напрямку руху; 2) за напрямком руху;

Спосіб фіксації: Фіксація ISOFIX та штатним паском безпеки

Автоматичний натяг ISOFIX: Напівавтоматичний натяг/EasyClick

Параметри установки проти напрямку руху: Вага дитини 1,8-22,6 кг; зріст 43-122 см

Параметри установки в напрямку руху з ви: Вага дитини 10-29,4 кг; зріст 71-124 см; вік від 24 міс

Параметри установки в напрямку руху без: Вага дитини 18-54,4 кг; зріст 112-145 см; вік від 4 років

Кількість рівнів регулювання підголівник: 10

Кількість положень нахилу спинки всього: 5

Кількість положень нахилу спинки проти н: 3

Кількість положень нахилу спинки за напр: 2

Нахил спинки для сну проти напрямку руху: 159 градусів

Нахил спинки для сну в напрямку руху: 137 градусів

Навантаження на внутрішні паски автокріс: до 30 кг

Система кріплення ременів: SafeArmour™

Наявність страхувального/якірного ременя: Так

Бічний захист/Захист при лобовому зіткне: Так

Технологія SensoreSafe™: Так

Внутрішній вкладиш: Роздільний

Вага автокрісла: без упаковки 10,5 кг (в упаковці 12кг)

Гарантія: 10 років

Дивіться також