Коляска універсальна CARRELLO Omega (2in1) Superb Grey

CRL-6530
20295,00
грн.
Універсальна модульна коляска преміум-класу з найкращими технічними характеристиками, повним набором аксесуарів і регульованою двоступеневою амортизацією.

Люлька Carrello Omega
Простора всесезонна люлька призначена для дітей від народження і до 6-ти місяців, вагою не більше 9 кг. Корпус люльки виготовлений зі щільного багатошарового текстилю, має водовідштовхувальний ефект і spf 50. Кап обладнаний знімним козирком, є додаткова секція і вікно вентиляції під блискавкою, його можна зафіксувати в одному з 3-х положень. Основа люльки жорстка. Нахил спинки встановлюється у двох положеннях (180° і 170°). Чохол матраца і внутрішній вкладиш люльки знімаються для прання. Вентилювання люльки здійснюється двома сітчастими віконцями. Клапани обладнані магнітними фіксаторами положень, що дає змогу регулювати інтенсивність надходження повітря. У прохолодну пору вентиляційні віконця повністю закриваються.

Прогулянковий блок Carrello Omega
Прогулянковий блок призначений для дітей вагою не більше 22 кг. Текстиль має водовідштовхувальний ефект і spf 50. Рама коляски виконана з алюмінію, вирізняється малою вагою і стійка до впливів довкілля. Обробка методом шліфування виділяється високим ступенем естетичності.  LED ліхтар убезпечить прогулянки з дитиною в темний час доби. 3 режими світла: безперервний, миготливий і проблисковий. Прогулянковий встановлюється на раму як за ходом, так і проти ходу руху коляски. Спинка і підніжка мають 3 положення нахилу: "сидячи" , "напівлежачи", "лежачи". Змінюють свою позицію незалежно один від одного. Регулювання висоти батьківської ручки - телескопічне. Коляска "росте" разом із малюком.
Кап прогулянкового блоку змінює свою висоту, фіксується в одному з трьох положень. Кнопка-фіксатор розташована на зовнішній стороні спинки. Спинка виконана з міцного гіпоалергенного пластику, з функцією провітрювання. Кап обладнаний додатковою секцією під блискавкою, оглядовим віконцем і козирком.
Прогулянковий блок компактно складається разом з рамою коляски за будь-якого напрямку його встановлення на рамі. Рама блокується від випадкового складання і розкладання.

Характеристики товару та аксесуари:
Тип складання: книжка
Макс. навантаження: 22 кг
Діаметр коліс: передні: 20 см, задні: 29 см
Вага люльки: 4,8 кг
Регулювання спинки: 2 положення, 170 ° i 180 °
Вага рами з люлькою: 12,9 кг
Регулювання висоти ручки: присутнє, телескопічне
Вага прогулянкового блоку: 4,3 кг
Вага рами з прогулянковим блоком: 12,4 кг
Бампер захисний: присутній, знімний, поворотний
Аксесуари:
  • чохли на ніжки для люльки, прог. блоку;
  • антимоскітна сітка;
  • дощовик;
  • рюкзак.