Зимовий конверт Bair Alaska Thermo NR-2 desert beige бежевий

Cybex
2500,00
грн.
Вмісткий та теплий конверт ALASKA THERMO NR-2 підходить до всіх сучасних колясок. Його можна використовувати для дітей від 0 до 3-х років. Спеціальний крій спинки конверта плавно повторює контури сидіння, завдяки чому конверт не скорочується, коли дитина сидить.
Легко кріпиться до коляски за допомогою ременів безпеки. Верхні отвори виконані вертикально, що дозволяє використовувати конверт в будь-якій колясці, автокріслі або санках.
На спинці розташована спеціальна накладка, яка запобігає ковзанню виробу, а липучки на ручці коляски або її спинці забезпечують додаткове кріплення.
Легко відкривається та застібається на блискавку. Дві блискавки внизу застібають конверт на 1/3, що передбачає розкриття лише ніжок дитини. Широка вставка з легко миючоїся тканини на ніжках дитини полегшує догляд за виробом.
Капюшон має регульовану затяжку шнурком, що дуже актуально в вітряні дні. Конверт можна розкрити в області грудей дитини, закріпивши кінці за допомогою бокових фіксаторів.
Конверт ALASKA THERMO NR-2 не продувається, і за ним легко доглядати в домашніх умовах (можна прати в делікатному режимі).

Довжина: 39 см

Ширина: 24 см

Висота: 7 см

Максимальне навантаження: 1.5 кг

Дивіться також