Прогулянкова коляска Cybex Melio Magic Black

Cybex
19990,00
грн.
Прогулянкова коляска Cybex Melio Magic Black - це коляска для дітей від 6 місяців до 15 кг (3 років). Коляска Cybex Melio створена для комфортного життя і комфортних подорожей. Вона одна з найлегших серед комфортних прогулянкових колясок, її вага становить всього 6,1 кг, при наявності максимального функціоналу. Коляска легка і компактна, що робить її просто незамінною під час подорожей.
Особливості прогулянкового блоку Melio
Реверсивний прогулянковий блок дозволяє розвиватися малюкові, а мамі відчувати себе спокійною. Спинка регулюється в декількох положення, аж до горизонтального, що дуже зручно, коли у вас тривалі подорожі. У комплект коляски входить зручний вкладиш, який при необхідності можна зняти, відкривши тим самим спинку, яка виконана з сітчастого матеріалу для додаткової циркуляції повітря.
Капюшон у коляски дуже глибокий і навіть при горизонтальному положенні сидіння повністю закриває малюка від вітру, сонячних променів або негоди, а оглядове віконце в капюшоні дозволить мамі завжди тримати в полі зору свого малюка. Капюшон XXL пошитий із захисної тканини UPF50 +. Завдяки регульованій по висоті ручки, коляска з легкістю підлаштується під будь-який зріст батьків.
Особливості шасі Melio
Амортизатори на колесах роблять підвіску коляски Cybex Melio м'якою і дозволяють плавно долати будь-які нерівності на дорогах. Шасі коляски, завдяки інноваційним розробкам, дуже легко і компактно складається, в складеному вигляді шасі може самостійно стояти у вертикальному положенні. Нижня корзина для покупок, яка входить в комплект коляски, містка і дозволить здійснювати покупки під час прогулянок.
Все перераховане вище, плюс якісні матеріали, які Cybex використовує при виробництві товарів для дітей, роблять цю коляску просто незамінною під час прогулянок, а тим більше подорожей. На шасі коляски можна встановити люльку або автокрісло, тим самим перетворивши коляску в систему для подорожей з народження малюка.
Вага коляски:
  • шасі з прогулянковим блоком: 6,1 кг.
Розміри коляски:
  • ширина колісної бази: 49 см;
  • коляска в розкладеному вигляді (ДxШxВ): 91x49x107 см;
  • коляска в складеному вигляді (ДxШxВ): 69x49x29 см.
В комплекті
Прогулянкова коляска Cybex Melio Monument Grey комплектується: шасі з колесами, прогулянковий блок з бампером, нижня корзина для покупок.

вага: 5,9 кг

ширина шассі: 49 см

Розмір складеному вигляді (ДxШxВ): 69x49x29 см

Розмір в розкладеному вигляді (Д хШ хВ): 91х49х107 см

колеса: поліуретанові

регулювання спинки: так 3 рівні

країна бренду: Німеччина

гарантія: 2 роки

Дивіться також