Прогулянкова коляска Nuna Triv Ebony

18699,00
грн.
Представляємо вам коляску Nuna Triv - маля, яке додасть ексклюзивності у ваше життя. Ця практична, зручна та компактна коляска створена, щоб зробити дитячі прогулянки справжньою насолодою. Nuna Triv наділена всім необхідним для сучасних активних батьків: комфортом, безпекою та маневреністю. Купуючи Nuna Triv, ви обираєте стиль та зручність в одному.
Чудова підвіска коліс, інтуїтивна гальмівна система в один дотик та міцні задні колеса, спроектовані для максимального комфорту, забезпечують плавні та безтурботні міські прогулянки – це майже як ширяння у повітрі, наповнене спокоєм.
Nuna Triv - це не просто коляска, це інструмент для створення яскравих та комфортних моментів у житті вашого малюка.

Універсальність та комфорт:
Ця коляска призначена для дітей від народження до 3 років (22 кг). Простора та затишна люлька зі знімною оббивкою забезпечить максимальний комфорт вашому малюку. Вбудоване сітчасте віконце у капюшоні сприяє циркуляції повітря.
Компактність у складеному вигляді:
При складанні Nuna Triv займає мінімум місця завдяки застібці MagneTech Secure Snap, що само прямує, що запобігає випадковому розкладанню. Коляска вміє стояти самостійно навіть у складеному стані.

Практичність та легкість:
Чотири положення нахилу спинки дозволяють налаштувати кут нахилу сидіння. Реверсивне сидіння може бути встановлене у двох напрямках, забезпечуючи дитині різноманітний вид на світ.
Всесезонне використання:
Прогулянкове сидіння оснащене теплою вставкою з шерсті мериноса на холодну пору року, яку легко прибрати влітку. Сітчаста спинка дозволяє повітрю легко циркулювати.

Безпека та зручність:
П'ятиточкові ремені безпеки та знімний бампер забезпечують надійний захист дитини та спокій батьків. Регулювання висоти ременів дозволяє адаптувати їх до зростання малюка.

Комфорт для батьків
Ручку коляски можна регулювати по висоті, а також підходить для батьків різного зросту. Просторий кошик для покупок додає зручності у повсякденних прогулянках.

Амортизація та маневреність
Передні колеса обертаються з можливістю блокування, а амортизація всіх коліс робить прогулянки плавними навіть на нерівних дорогах.

Легкість використання
Nuna Triv легко складається та розкладається, дозволяючи мамам справлятися з безліччю справ. Фіксатори та здатність коляски стояти самостійно у складеному вигляді спрощують її транспортування.
Дивіться також