Столик для сповивання Camele'o сірий

920355
3245,00
грн.
Пеленальний столик Beaba Camele'о. Легкий і компактний пеленальний столик Beaba стане універсальним рішенням для сучасних батьків.
Багатофункціональна система фіксації дозволить закріпити пеленальний столик Beaba на всіх поверхнях: домашня ванна, класичне дитяче ліжечко, комод. Дві додаткові висувні вставки дозволяють розташувати все необхідне для дитячого туалету: підгузники, крем, вату і т.п. Виступаючі бічна і задня стінки дозволять запобігти падінню. Двосторонній знімний матрац з непромокаючої матеріалу. Матрац можна мити, простий у догляді. Сам матрац зручно підбитий. Передня частина спеціально опущена для того, щоб спираючись на неї, батькам було зручно.
просто одягається і знімається з фіксаторів. Ніжки фіксуються за допомогою присосок, що ідеально для поверхонь ванної кімнати.
Рекомендована вага: до 15 кг.
Рекомендований вік: від народження.
Розміри: столик 77 x 58 x 13 см, матрацик 79 x 42 x 2,5 см.
Вага 2700 г
Гарантія 6 місяців
Колір Білий
Особливості : Регульована система фіксації на різних поверхнях: може кріпитися на велику ванну, на ліжечко з паралельними перекладинами або на підставку в залежності від наявності місця і ваших уподобань. 2 бічні вставки, що висуваються: можна розмістити все необхідне для дитячого туалету. Високі бортики: не дозволяють малюкові впасти. Матрацик з полівінілхлориду - знімний, двосторонній, можна мити: легко чистити. Матрацик з спадаючим краєм: для більшого комфорту батьків, які нахиляються над матрасиком. Присоски: для кращого кріплення на ванній.
Розмірстолик 77 x 58 x 13 см, матрасик 79 x 42 x 2,5 см.
Матеріал Пластик, полівінілхлорид