Автокресло Evenflo Symphony DLX Ashland gray

Symphony - унікальне автокрісло з системою фіксації SureLATCHTM, яке легко адаптується під потреби зростаючої дитини. Інноваційне та просте у використанні і модне автокрісло забезпечує безпеку, надійність і комфорт для малюка.
Крісло Evenflo® Symphony може встановлюватися проти напрямку руху для дітей вагою від 2,3 до 18 кг, за напрямком руху з використанням 5-точкових ременів для дітей вагою від 10 до 29,4 кг, а також в якості сидіння-бустер для дітей вагою від 18 до 49,8 кг.
Способи встановлення:
 Встановлення проти напрямку руху - вага дитини 2,3 - 18 кг.
- зріст 48 - 102 см.
 Встановлення за напрямком руху - вага дитини 10 - 29,4 кг.
- зріст 71 - 127 см.
- вік від 2 років.
 Встановлення за напрямком руху в якості сидіння бустера - вага дитини 18 - 49,8 кг.
- зріст 112 - 145 см
- вік від 4 років.
Способи фіксації:
 Фіксація за допомогою системи ISOFIX.
 Фіксація за допомогою штатного ременя безпеки автомобіля Основні особливості:
 Автокрісло Evenflo Symphony DLX з дотяжкою EasyClickTM пасків ISOFIX (latch)
 Універсальне дитяче автомобільне крісло Symphony ELITE/DLX призначене комфортного та безпечного перевезення дітей вагою від 2,3 до 49,8
для кг в
автомобілях.
 Автокрісло Symphony ELITE/DLX сертифіковане для використання в пасажирських і
багатофункціональних автомобілях, автобусах і вантажних автомобілях, оснащених ременями безпеки І та ІІ типів. Автокрісло Symphony ELITE/DLX сертифіковане для використання в літаку (з використанням 5-точкових пасків).
 Пристрій QuickConnectorTM це защіпка на паску Latch, яка допоможе вам швидко і надійно зафіксувати автокрісло в ISOFIX.
 Інноваційний пристрій EasyClickTM дозволить легко встановити крісло в ISOFIX, а також збільшує надійність кріплень, які втричі перевищують стандарти.
 Американська компанія Evenflo перша в усьому світі стала тестувати свої крісла в умовах перекидання транспортного засобу, внаслідок чого була розроблена і запатентована ексклюзивна технологіяROLLOVER TESTED, яка гарантує захист дитини при перевертанні автомобіля.
 Для виготовлення пластикових деталей автокрісла використовується тільки первинний пластик.
 Каркас SafeGuard TM з цільнокатаної сталі створює додаткову міцність і надійно захищає периметр автокрісла.
 Інноваційна технологія безпеки E3 (Energy Cube) це збільшений боковий захист автокрісла, який є додатковим бар'єром при боковому ударі.
 Infinite Slide Harness TM ще одна з ексклюзивних розробок Evenflo. Вона дозволяє фіксувати внутрішні плечові ремені в будь-якому положенні по висоті, незалежно від положення підголівника.
 Фірмова система SafeArmour TM це додаткова точка кріплення внутрішніх плечових ременів на грудях у дитини, яка розсіює енергію удару і обмежує рух голови і тіла.

 Кишені для елементів замка (доступні не у всіх забарвленнях) дозволяють більш комфортно саджати дитину в автокрісло і зменшують ризик отримання опіків шкіри дитини внаслідок дотику до гарячих елементів замку.
 Сучасний дизайн і обробка: використання нових технік для обробки зрізів, продумані комбінації кольорів, використання тиснення тканини для створення ефекту глибини це все робиться для того, щоб не тільки забезпечити комфорт і безпеку вашій дитині, а й подарувати естетичне задоволення батькам.
 Точне регулювання і максимальний кут нахилу з положенням для сну. Дитина, перебуваючи в кріслі в положенні, яке відповідає її віку та параметрам, може як сидіти, так і спати без необхідності змінювати нахил спинки автокрісла. При цьому дитині комфортно, мінімальне навантаження на спину, голівка дитини не "клює" під час сну, а вам не потрібно щомиті стежити за тим, чи не заснув малюк, щоб змінити нахил спинки крісла.
 У моделі Symphony ELITE/DLX 4 рівні регулювання підголівника за висотою. Висота підголівника повинна бути відрегульована таким чином, щоб вуха малюка перебували посередині підголівника.
 Подовжені внутрішні плечові паски автокрісла призначені для перевезення дітей вагою до 30 кг. Ця опція також дозволить вам бути впевненими в тому, що ваша дитина поміститься в крісло в зимовому одязі.
 Швидкознімний чохол EZ OFF - ви легко можете зняти чохол, щоб випрати або висушити його, при цьому не знімаючи внутрішні плечові паски.
 Тканина чохла автокрісла витримує більше 500 циклів машинного прання. Тепер не потрібно турбуватися про те, що дитина забруднить оббивку крісла. Якщо ви фанат чистоти і будете прати чохол кожні два тижні, він здатний прослужити вам 20 років.
 Автокрісло розроблено, протестовано та виготовлено в США.
Дивіться також
Click to order